عكس هاي جديد از مونا فرجاد
http://www.tasvirnama.ir/images/2015/02/tasvirnama-261490177889.jpg

 عكس هاي جديد و متفاوت مونا فرجادنمايش اطلاعات اين پست ادامه مطلب
عكسهاي بازيگر نقش سيما در گذر از رنج ها

جديدترين عكسهاي بازيگر نقش سيما در سريال گذر از رنج ها و دختر خان نگين معتضدي 

نگين معتضدي بازيگر جوان و خوش آتيه با بازي در شيرين قناري بود به شهرت رسيد و پس از آن در گذر از رنج ها نيز به ايفاي نقش پرداخت.

بيوگرافي سيما در سريال گذر از رنج ها

بيوگرافي سيما در سريال گذر از رنج ها
نمايش اطلاعات اين پست ادامه مطلب
عكس هاي بازيگران سريال گذر از رنج ها در پشت صحنه برنامه خوشا شيراز
عكس هاي بازيگران سريال گذر از رنج ها در پشت صحنه برنامه خوشا شيرازنمايش اطلاعات اين پست ادامه مطلب
عكس شيوا طاهري و آزيتا تركاشوند بازيگران سريال گذر از رنج ها

عكس شيوا طاهري و آزيتا تركاشوند بازيگران سريال گذر از رنج هانمايش اطلاعات اين پست ادامه مطلب
داستان و عكس هاي سريال گذر از رنج‌ها

ss92-09-225

بازيگران سريال گذر از رنج‌ها
در اين سريال تلويزيوني بازيگراني مانند بيژن امكانيان، بابك حميديان، پيام دهكردي، جعفر دهقان، مهران رجبي، داوود فتحعلي‌بيگي و ترلان پروانه نقش‌هاي اصلي را بازي مي‌كنند. سازندگان اين سريال تلاش كرده‌اند لوكيشن‌ها را به گونه‌اي انتخاب و بازسازي كنند كه معماري آن به سال‌هاي ۵۷ نزديك باشد.

داستان سريال گذر از رنج‌ها
سريال «گذر از رنج‌ها»، داستان زندگي زني به نام دنيا را از لحظه تولد تا مرگ روايت مي‌كند. اين سريال درام تاريخي است و در آن زندگي دنيا از سال ۱۳۳۵ تا ۱۳۶۹ به تصوير كشيده مي‌شود. در گذر از رنج‌ها به تحولات ايران هم توجه مي‌شود. فيلمنامه اين سريال را فريدون حسن‌پور نوشته و نگارش آن حدود سه سال طول كشيده است.

در اين سريال شيوا طاهري ايفاگر نقش دنياست كه براي نخستين‌بار تجربه بازيگري‌ را در سريال تلويزيوني گذر از رنج‌ها كسب مي‌كند. در اين سريال در كنار بازيگران اصلي از بازيگران بومي هم استفاده شده است.

بنا به گفته علي لدني، تهيه‌كننده اين سريال، قهرمان قصه سريال «گذر از رنج‌ها» يك زن است كه با سختي‌هاي زندگي و روزگار مبارزه مي‌كند. در اين سريال به ماجراهاي خوانين و رعايا توجه مي‌شود و اين‌كه چنين اتفاقاتي باعث شد تا آگاهي مردم نسبت به مسائل روز بيشتر شود.

از آنجا كه قصه در تاريخ معاصر مي‌گذرد و مردم هم آن دوران را به ياد دارند، به همين دليل گروه سازنده تلاش كردند فضاي سريال به واقعيت نزديك باشد. به همين دليل دكور‌هاي مربوط به آن در روستاي ديلمان ساخته شد تا فضا و لوكيشن به واقعيت نزديك باشد. يكي از ويژگي‌هاي سريال تلويزيوني گذر از رنج‌ها تنوع لوكيشن است.نمايش اطلاعات اين پست ادامه مطلب
صفحات وبلاگ
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
لينک باکس